درباره ما

ورودتان را به وبسایت ماشینهای اداری پویشگران نوین خیر مقدم می گوییم وامیدوار هستیم این حضور همیشگی باشد.
گروه پویشگران نوین فعالیت خود را باهمکاران و مشتریان گرامی بر مبنای اعتماد ، صداقت ، احترام و دوستی و حفظ حقوق متقابل پایه گذاری کرده وبا حفظ منافع مشتری ، منافع خود را تضمین کرده است .
گروه پویشگران نوین ازسال 1386 کارخود رابه صورت فروشگاهی  در زمینه ماشین های اداری و مواد مصرفی آغاز نمود. هم اکنون شرکت پویشگران نوین در زمینه های ماشین اداری ، پرینتر و چندکاره ، دستگاه کپی ، فکس ، اسکنر کارتریج ، درام ، بلید ، دولوپر ، چیپ یاچیپست ، جوهر، ریبون ، کاربن فکس ، قطعات کامپیوتر ولوازم جانبی ، نوت بوک ، لپ تاپ وتبلت وهمینطور سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته به صورت فعال مشغول به کار می باشد .
این شرکت همواره رضایت مشتریان را در صدر اولویت های خود قرار داده و وظیفه خدمت رسانی به آنان را به طرق مختلف انجام می دهد.

پویشگران نوین امکان تسویه حساب محصول خریداری شده  درب منزل وهمچنین امکان پرداخت به صورت انلاین وبا استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب را برای مشتریان گرامی سراسر ایران فراهم آورده است . 

مشاوره رایگان در مورد محصولات فروشگاه .
همراه بودن با مشتری گرامی از مرحله ثبت سفارش توسط مشتری تا مرحله تحویل کالا به مشتری از طریق سیستم های اطلاع رسانی . 
ارائه خدمات تعمیرگاهی برای دستگاه های پرینتر، کپی ، فیش پرینتر و لیبل پرینتر درکارگاه مجهز پویشگران نوین یا درمحل مشتری .
اکنون باور داریم که با توکل به خداوند متعال و با تدبیر و انرژی مثبت وحمایت شما مشتری محترم ، می توان فروش و پشتیبانی را بهتر از وضع موجود انجام داد.
با عضویت در سایت پویشگران نوین کارابران به عنوان ذینفع مجوعه شناخته شده و از آخرین اطلاعات مربوط به ماشین های اداری آگاه خواهند شد .
خرید مطمئن ، گارانتی معتبر ، خدمات پس از فروش هدف اصلی  ما