اقلام موجود در سبد خرید

تصویر آیتم عنوان تعداد قیمت واحد جمع قیمت
ارسال با پیک ویژه سفارش‏‌هایی است که محل تحویل آن ها داخل شهر تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 17 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.
پرداخت در محل فقط شامل سفارشات بالای پانصد هزار تومان میباشد.
ارسال با پیک مخصوص سفارش‏‌هایی است که محل تحویل آن تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 17 ثبت شوند در همان روز تحویل داده میشوند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.
در این سرویس هزینه ارسال کالا به‌صورت پس‌کرایه خواهد بود یعنی هزینه باربری در هنگام تحویل مرسوله پرداخت میگردد. البته هزینه ارسال شهری تا باربری توسط پویشگران نوین پرداخت میشود.
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت کاری است.
سرویس تیپاکس نیز همانند پست پیشتاز برای تمام سفارشات داخل و خارج از تهران قابل انتخاب است.هزینه ارسال کالا تا دفتر تیپاکس به عهده شرکت پویشگران نوین میباشد.
مدت زمان تقریبی تحویل سفارش توسط تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری است. در صورت انتخاب سرویس هیچ هزینه ای به مبلغ فاکتور اضافه نمی گردد و هزینه حمل با توجه به وزن و محل تحویل سفارش محاسبه و در هنگام تحویل توسط مامور تیپاکس دریافت می گردد.