اقلام موجود در سبد خرید

تصویر آیتم عنوان تعداد قیمت واحد جمع قیمت
ارسال با پیک ویژه سفارش‏‌هایی است که محل تحویل آن ها داخل شهر تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 17 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.(هزینه پیک به عهده خود مشتری میباشد و توسط شرکت های حمل و نقل (اسنپ - الوپیک -تپسی - آژانس و...) اعلام میگردد..
ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می‌‌باشد از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می‌پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 - 72 ساعت زمان می برد.
هزینه ارسال از انبار شرکت پویش گران نوین تا دفتر پست به مبلغ 15 هزار تومان میباشد و از دفتر پست تا آدرس شما به صورت پس کرایه و طبق تعرفه اداره پست هنگام تحویل کالا از شما دریافت خواهد گردید.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس سامانه رهگیری محصولات پستی https://tracking.post.ir/ پیگیری کنید.
در این سرویس هزینه ارسال کالا به‌صورت پس‌کرایه خواهد بود یعنی هزینه باربری در هنگام تحویل مرسوله پرداخت میگردد. البته هزینه ارسال شهری تا باربری یا ترمینال توسط پپیک به عنوان پرداخت هزینه شهری در بیجک باربری شما اعمال میگردد.
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت کاری است.
سرویس تیپاکس نیز همانند پست پیشتاز برای تمام سفارشات داخل و خارج از تهران قابل انتخاب است.هزینه ارسال کالا از انبار شرکت پویش گران نوین تا دفتر تیپاکس مبلغ ده هزار تومان میباشد.
مدت زمان تقریبی تحویل سفارش توسط تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری است. در صورت انتخاب سرویس هیچ هزینه ای به مبلغ فاکتور اضافه نمی گردد و هزینه حمل با توجه به وزن و محل تحویل سفارش محاسبه و در هنگام تحویل توسط مامور تیپاکس دریافت می گردد.
پرداخت در محل فقط شامل سفارشات زیر یک میلیون تومان میباشد.
هزینه ارسال توسط پیک در آدرس شما با ارائه قبض پیک دریافت خواهد شد.
ارسال با پیک مخصوص سفارش‏‌هایی است که محل تحویل آن تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 17 ثبت شوند در همان روز تحویل داده میشوند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.