سرویس و تعمیر انواع ویدئوپروژکتور

شرکت پرینتر 118 مفتخر است علاوه بر ارائه برند های معتبر ویدئوپروژکتور و ملزومات و خدمات جانبی ، امکان ارائه خدماتی ویژه در خصوص نگهداری ، سرویس و تعمیرات تمامی برند های ویدئوپروژکتور را نیز به مشتریان گرامی اعلام نماید . همواره خرید دستگاه های حرفه ای نظیر دیتا پروژکتور با ترس ناشی از دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب همراه است . گروه متخصصین شرکت پرینتر 118 آماده یشتیبانی کامل از تمامی برند های ویدئوپروژکتور بوده و حتی ویدئوپروژکتور های خریداری نشده از این شرکت، مدل های قدیمی و همچنین مدل های خارج از رده تولید را پشتیبانی می کند . 

جهت دریافت خدمات مربوطه در گام اول می بایست مشخصات دقیق ویدئوپروژکتور معیوب اعم از مارک دستگاه ، مدل و ایراد مشاهده شده توسط کاربر به واحد فنی شرکت اعلام شود . در بررسی اولیه ، کارشناسان تا حدودی مشکل و مراحل تعمیر ویدئوپروژکتور را تشخیص داده و مهم تر از آن با توجه به مشخصات دستگاه ، به صرفه بودن یا نبودن تعمیر آن را اعلام خواهند کرد . بدیهیست برای تشخیص دقیق عیب فنی می بایست دستگاه پس از هماهنگی های لازم به شرکت تحویل داده شود . پس از بررسی و پیدا کردن ایراد ، نقص فنی دیتا پروژکتور ، قطعیت امکان تعمیر ،  هزینه تعمیر به مشتری اعلام خواهد شد و پس از تایید مراحل تعمیر اغاز می شود . 

پرینتر 118 امکان عیب یابی و تعمیرات تخصصی  ویدئوپروژکتور های پاناسونیک ، ان ای سی ، سونی ، اپتما ، اپسون ، ویوتک ، بنکیو ، کاسیو ، ایسوز ، اینفوکوس ، ویوسونیک ، شارپ ، سانیو ، هیتاچی ، کانن ، میتسوبیشی ، ایسر ، ریکو ، کریستی ، توشیبا ، لامپ ویدئوپروژکتور و .... را دارد . همچنین امکان تعمیر و تعویض قطعاتی نظیر ریموت کنترل ویدئوپروژکتور ، چرخه رنگ ، ال سی دی ، منبع تغذیه ، فن ، تراشه ، main board در این مرکز وجود دارد . سرعت نسبتا بالا و کیفیت مطلوب خدمات مذکور باعث گردیده بسیاری از مشتریان و کاربران گرامی خدمات این شرکت را حتی برگارانتی اصلی و معتبر برخی از برند ها توسط شرکت های وارد کننده ترجیح بدهند . 

تلفن تماس با شرکت
رایج ترین و معمول ترین ایراد فنی در پروژکتور ها اتمام عمر لامپ است که البته به نحوه ی صحیح استفاده از دستگاه بستگی دارد . لازم است بدانید که لامپ ویدئوپروژکتور یک قطه مصرفی است و به طور کل و معمول حدودا 2000 ساعت طول عمر دارد . در صورتی که نور دستگاه کم شده و یا چراغ آلارم روی پنل دستگاه روشن است هرچه سریع تر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و نسبت به تعویض لامپ اقدام کنید . 

نحوه روشن و خاموش کردن دیتا ویدئوپروژکتور ، دود و گرد و غبار محیط در عمر لامپ بسیار موثر است .در صورت عدم تعویض به موقع و صحیح لامپ ، ترکیدن ان در داخل دستگاه می تواند منجر به آسیب سایر قسمت ها شود . بر آورد دقیق هزینه تعمیر ویدئوپروژکتور فقط در صورت ارسال آن به واحد فنی و بررسی کارشناسان ممکن است . جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید .