دپارتمان تعمیر و سرویس پرینتر ، کپی و فکس پرینتر 118

 شرکت پرینتر 118 مفتخر است که در این چند ساله با بهترین تعمیر کاران و متخصصان ، دپارتمان تعمیر تخصصی دستگاه های پرینتر ، اسکنر ، کپی و فکس را با بهترین سابقه در بین همکاران صنف ماشین های اداری و فروشگاهی دارا می باشد . اعتقاد شرکت پرینتر 118 بر این است که مشتری بزرگترین سرمایه هر اداره و سازمان است . 

پرینتر 118 بعد از تعمیر دستگاه های کپی ، پرینتر ، اسکنر و فکس توسط تعمیر کاران و متخصصان خود به دلیل استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت و در عین حال مورد تایید همکاران حرفه ای و تعمیر توسط نیروی انسانی متخصص ، حرفه ای و با تجربه با گارانتی به مشتری تحویل می دهد . پرینتر 118 تلاش دارد توان تغییراتی مجموعه خود را بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آن ها متمرکز نماید . 

پرینتر 118 با هدفی از جمله ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان ، سرویس ویژه خدمات و تعمیرات در محل مشتری را راه اندازی کرده است . با راه اندازی این سرویس پس از ارائه مشکل توسط مشتری تعمیر کاران پرینتر 118 در کوتاه ترین زمان در محل مشتری حضور می یابند و شروع به سرویس و تعمیر چاپگر می کنند . سرعت عمل در انجام سرویس و تعمیر توسط شرکت پرینتر 118 از عواملیست که باعث می شود تا مشتریان برای بار های بعدی و نیز تعمیر و سرویس دستگاه خود را به ما بسپارند . پس از تعمیر دستگاه ها در مجموعه مجهز پرینتر 118 دستگاه تست شده و به شمتری تحویل داده می شود . 
 

خدمات پرینتر 118 عبارتند از تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، اسکنر ، کپی و فکس برند های مطرح دنیا که شامل موارد زیر می شود . 

پرینتر و اسکنر های اچ پی HP Laserjet printer and scanner

پرینتر و کپی ریکو Ricoh printer and copier

پرینتر و کپی شارپ Sharp printer and copier

کپی کنیکامینولتا Konica Minolta copier

پرینتر های سامسونگ Samsung printers

کپی توشیبا Toshiba copier

پرینتر ، اسکنر و کپی کانن Canon printer, Scanner and copier

پرینتر لکسمارک Lexmark printer

پرینتر جوهرافشان و سوزنی اپسون Epson ink and dot-matrix peinter

کپی و پرینتر زیراکس XEROX Printer and copier 

فاکس ، کپی و پرینتر پاناسونیک panasonic fax , copy and printer