آموزش نصب وایرلس پرینترهایhp m130 ,hp m134, hp m132

کاربرانی که دارای پرینتر های hp m130 , hp m134 , hp m132 می باشند برای دریافت پرینت بی سیم از رایانه خود لازم است مقاله زیر را مطالعه نمایند تا اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنند . 

برای تنظیم چاپگر اچ پی در یک شبکه بیسیم WiFi درایور چاپ و نرم افزار را از وب سایت HP نصب کنید . هنگام نصب یعنی در زمانی که در حال نصب هستید ، بی سیم را به عنوان نوع اتصال انتخاب کنید . 

مرحله 1 : تصمیم بگیرید چگونه نرم افزار را نصب کنید 

قبل از نصب نرم افزار ، یک روش نصب را انتخاب کنید . اطلاعات زیر ممکن است به شما در تعیین نحوه استفاده از روش نصب کمک کند . 

CD : نصب نرم افزار چاپگر از سی دی سریع و آسان است . با این حال ممکن است CD آخرین نرم افزار یا همان جدیدترین نسخه را برای پرینتر جدید شما ارائه نکند . 

دانلود :دانلود نرم افزار چاپگر از وب سایت HP آخرین نرم افزار را به شما ارائه می دهد . اگر چه این روش زمان بیشتری از نصب CD طول می کشد اما دانلود آخرین نرم افزار می تواند به جلوگیری از مشکلات نصب کمک کند . 

مرحله 2 : برای نصب آماده شوید 

قبل از نصب نرم افزار چاپگر و اتصال به شبکه بی سیم خود ، شرایط را بررسی کنید ، رایانه و روتر را روشن کنید و چاپگر را تنظیم کنید . 

1 - موارد زیررا تنظیم کنید . 

نام شبکه : نام شبکه SSID است . 

رمز عبور شبکه : WEP یا عبارت عبور امنیتی WPA

یک کامپیوتر متصل به شبکه بی سیم شما 

دسترسی به اینترنت : HP دسترسی به اینترنت با پهنای باند مانند کابل یا PSL 

چاپگر با قابلیت بیسیم : در هنگام نصب ، چاپگر خود را نزدیک به کامپیتر قرار دهید . 

کابل USB : نصب کننده ممکن است از شما اتصال به همراه یک کابل  USB را بخواهد .

2 - اطمینان حاصل کنید که پرینتر ،روتر و کامپیوتر همه روشن است و کامپیوتر به یک شبکه بیسیم همان که پرینتر را وصل می کنید متصل شده است .

3 - چاپگر را تنظیم کنید ، کاغذ را در سینی ورودی کاغذ بارگذاری کنید و کارتریج تونر را نصب کنید . برای محل دقیق ، به صفحه پشتیبانی مشتری HP مراجعه کنید ، مدل چاپگر و تنظیمات اولویت چاپ را تایپ کنید Enter را فشار دهید سپس سند را از لیست انتخاب کنید . 

4 - هر کابل USB یا اترنت را ازچاپگر جدا کنید .