بهترین پرینترهای جوهرافشان برای خانواده

پیدا کردن یک چاپگر که تمام نیازهای هر یک از اعضای خانواده را برطرف نماید را می توان کاری سخت دانست. چاپگری که می خواهید نسبت به خرید آن اقدام کنید باید بتواند در آینده نیز نیازهای شما را کاملا مقرون به صرفه برطرف نماید. قبل از خرید یک چاپگر برای منزلتان باید نکاتی همچون استفاده آسان ، امکان چاپ سیاه سفید ورنگی ، امکان کپی کردن ، امکان اتصال بی سیم و در عین حال کم هزینه را در نظر بگیرید.

صرفه جویی در هزینه ها برای هر خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است . چاپگر شما می تواند با قابلیت هایش به کاهش هزینه های کاربرانش کمک کند. پرینتر برادر یک پرینتر ارزان قیمت است که از کارتریج های فوق العاده بی نظیر با عملکرد بالا و هزینه ی مناسب بهره می برد. با این چاپگر می توانبد حجم بسیار زیادی را به سادگی چاپ کنید.

پرینتر عکس برای کاربران خانگی طراحی شده است. این چاپگر برای چاپ از کارتریج جوهری استفاده نمی کند. با پرینتر همراه اچ پی می توانید از انواع بسیاری از سیستم های عامل ، پرینت هایتان را دریافت کنید. علاوه بر این با این چاپگر می توانید بر روی برچسب نیز پرینت بگیرید. امکان اشتراک گذاری و چاپ سریع به همراه برنامه ویرایش ارائه شده در این پرینتر همراه اچ پی باعث شده تا کاربران بسیاری اقدام به خرید این چاپگر بکنند. تکنولوژی پرینت این چاپگر zink است و دارای 512 مگابایت حافظه می باشد. پرینتر دارای ابعادی اندازه ی یک گوشی موبایل قابل حمل است. ارتباط از طریق بلوتوث و امکان چاپ مستقیم از موبایل یا تبلت نیز از دیگر قابلیت های این چاپگر همراه اچ پی است.

چاپگر را می توان برای خانواده هایی که به صورت مداوم و روزانه چاپ میکنند یک انتخاب هوشمندانه بدانیم.به جای استفاده از کارتریج های جوهری این چاپگر جوهری اپسون از مخازن بزرگ جوهر بهره برده است که به کاربران اجازه می دهد تا در صورت خالی شدن جوهر به سادگی مخزن را پر کنند. پرینتر اپسون با دارا بودن قابلیت ها و ویژگی های خاص و کارآمدش به کاربران کمک می کند تا با هزینه ای مناسب بتوانند نیاز های خود را رفع نمایند. امکان پرینت پشت وروی  اتوماتیک و امکان اتصال بی سیم از سری قابلیت های خاص و کاربردی است که کاربران در هر مکان نیازمند آن می باشند.

اگر شما یک عکاس کار در خانه دارید یک پرینتر جوهر افشان با کیفیت مناسب از اصلی ترین نیازهای کاری اوست. می توان پرینتر را یک گزینه عالی برای این افراد بدانیم. با این پرینتر کانن می توانید عکس هایی تا اندازه 6*4 اینچ را در کمتر از 21 ثانیه به چاپ برسانید. قبل از خرید هر چاپگر لازم است تا در ابتدا نیازهای خود و خانواده را لیست کرده و سپس با اطلاعات کامل نسبت به خرید چاپگرتان اقدام نمایید.