راهنمای خرید لیبل پرینتر

در دنیای امروز و با پیشرفت روزانه تکنولوژی و محیط های اداری کاربران بسیاری برای کسب و کارتان نیاز به یک لیبل پرینتر دارند . انتخاب مناسب ترین لیبل پرینتر برای کسب و کارتان باعث می شود که پیشرفت چشم گیری داشته و بتوانید به کاهش هزینه هایتان نیز کمک کنید . 

هر دو کاغذ برای چاپ های حرارتی مستقیم و انتقال حرارت در بازار موجودند . همانطور که می دانید از چاپ حرارتی مستقیم برای چاپ هایی با زمان دوام کوتاه مانند بسته های پستی و غذا استفاده می شود این در صورتی است که روش چاپ انتقال حرارت به کاربران زمان طولانی تر و دوام بالاتری را ارائه می دهد . 

بیشترین اندازه ی عرضی که باید چاپ کنید را تعیین کنید و به دنبال دستگاه مناسب خود بگردید . از رایج ترین اندازه ی عرضی می توانیم به چهار اینچ اشاره کنیم . در مرحله ی بعد رزولوشن یا همان کیفیت مورد انتظارتان را در نظر بگیرید رایج ترین نوع رزولوشن برای کاربران در حدود 203 نقطه در اینچ است اما اگر در کسب و کارتان دقت بالاتری را انتظار دارید رزولوشن 300 نقطه در اینچ در بعضی مدل ها ارائه شده است که به ارائه کیفیتی بی نظیر و دقیق منجر می شود . 

سرعت چاپ نیز از مهم ترین عواملیست که قبل از انتخاب و خرید لیبل پرینتر برای کسب و کارتان لازم است در نظر بگیرید . از کمپانی هایی که سریع ترین پرینتر ها را ارائه می دهند می توانیم به شرکت TSC اشاره کنیم می توان سرعتی در حدود دوازده اینچ در هر ثانیه را نیز ارائه بدهند . 

اگر برای یک محیط اداری یا فروشگاه خود بدنبال پرینتر لیبل زن-فیش پرینتر هستید ، سری رومیزی مناسب شماست اگر در کارگاه یا انبار نیاز به لیبل پرینتر دارید سری صنعتی با تکنولوژی انتقال حرارت مناسب شماست . سری با دوام تر در هر دو محیط قابل استفاده هستند . 

حجم چاپی شما نیز از اهمیت بالایی در انتخاب شما برخوردار است . سری صنعتی می توانند بدون وقفه و به صورت 24 ساعته چاپ کنند و مناسب محیط های اداری شلوغ می باشند . لازم است تا قبل از انتخاب و خرید دستگاه تمام نکات بالا را در نظر بگیرید .