تجهیزات اداری لازم برای سوپرمارکتها

پوزهای فروشگاهی در واقع کامپیوترهایی هستند با بدنه ی صنعتی و قطعات داخلی با عمر بیشتر . بنابراین باید روی آنها سیستم عامل نصب شود و بنا به هر شغل نرم افزار مورد نیاز را تهیه کنید . همه ی کشوهای پول پورت اتصال به کامپیوتر یا صندوق فروشگاهی را دارند و زمانی که دستور چاپ فاکتور را برای فیش پرینتر خود ارسال می کنید در کشو به صورت خودکار باز می شود .

بارکد خوان ها دو نوع هستند سیم دار و بی سیم 

نوع بی سیم خودش دو دسته است  : آنلاین یا دارای wifi که اطلاعات خوانده شده در لحظه به کامپیوتر منتقل  می شود و offline که بارکدها را خواندید باید دستگاه را روی پایه بگذارید تا اطلاعات به کامپیوتر یا صندوق فروشگاهی منتقل شود .

اگر شما سوپرمارکتی را اداره می کنید که در آن میوه و سبزی و یا خواربار بسته بندی نشده می فروشید به یک ترازو برای وزن کشی و تعیین قیمت نیاز دارید .

برخی ترازوها پرینتر صدور فاکتور دارند و برخی خیر

علاوه بر صدور فاکتور برخی ترازوها امکان صدور لیبل بارکد دارند . این دستگاه ها برای فروشگاه هایی که صندوق فروشگاهی و نرم افزار حسابداری دارند بسیار مناسب است چرا که لیبلی که ترازو ثبت می کند و فروشنده روی بسته ی خرید می چسباند در هنگام تسویه در صندوق فروشگاهی با بارکد خوان خوانده شده و فاکتور آن در سیستم نرم افزارتان ثبت می شود . (مثل مراکز خرید زنجیره ای بزرگ )

یکی دیگر ا ز عوامل تعیین قیمت این دستگاه ها حداکثر وزنی است که تحمل می کنند .