موسسات دانشگاه ها و محیط های آموزشی نیاز به چه تجهیزاتی دارند

دقت داشته باشید که پورت شبکه برای بعضی دستگاه های ذکر شده تنها برای کنترل دستگاه ( خاموش و روشن کردن ) است که البته برای دانشگاه ها که تعداد زیادی دستگاه دارند برای کنترل لازم است

از طریق پورت USB یا فلش هم تنها می توانید فایلهای پاورپوینت و تصاویر را پخش کنید و فایلهایی که برای باز شدن نیاز به برنامه دارند باید از سیستم و از طریق کابل به دستگاه منتقل شوند .

قبل از خرید راهنمای انتخاب ویدئوپرژکتور را بخوانید

برد های هوشمند وسیله هایی هستند که با ورودشان به بازار تحول زیادی در آموزش ایجاد کردند . با استفاده از این دستگاه می توانید فایلهایی که سیستمتان از طریق پرژکتور  ( وجود پرژکتور برای کار کردن این دستگاه ضروری است ) روی صفحه منعکس کرده را با استفاده از صفحه ی لمسی برد تغییر دهید ، مطالبی به آن اضافه و کم کنید و با ذخیره ی آن ، فایل های روی کامپیوترتان هم ذخیره کنید.

اجرای آزمون آنلاین و محاسبه نمره و درصدگیری بلافاصله از دیگر مواردی است که این دستگاه در آن به شما کمک می کند.

برد دیجیتالی وسیله ی دیگری است که باعث صرفه جویی در وقت کلاسهای درس و کنفرانس می شود. این دستگاه به اندازه ی برد هوشمند کارایی ندارد و در واقع یک تخته ی وایت برد ساده است که روی آن با ماژیک یاداشت می کنید اما دارای دو صفحه است و بعد از کلاس درس می توان از مطالب نوشته شده تخته به وسیله پرینتری که به دستگاه وصل شده پرینت گرفت و یا روی فلش مموری ذخیره کرد .در نتیجه دیگر نیازی به جزوه نویسی و یاداشت برداری نیست.

دستگاه ساعت زنی حضور و غیاب در واقع برای هر سازمانی لازم است . ولی مراکز آموزشی که برای قسمت رستوران خود ژتون صادر می کنند هم می توانند از این دستگاه استفاده کنند.