پارامتر مشترک چندکاره های لیزر مشکی کانن

چهار کاره های کانن یکی از پر فروش ترین چاپگرها در بازار ایران می باشند و تنوع آنها نیز زیاد بوده و دست کمی از پرینترهای اچ پی ندارند. در این بخش شما را با کارایی ها و توانایی های پرینترهای چند کاره کانن آشنا خواهیم کرد .

کپی

کپی در سایز بزرگتر / کوچکتر

می توانید اندازه استاندارد اسناد را برای کپی روی اندازه استاندارد کاغذ کوچک یا بزرگ کنید یا نسبت کپی را بر حسب درصد تعیین کنید .

کپی دورو

می توانید سند یک رویه را روی هر دو طرف کاغذ کپی کنید .

مرتب کردن

می توانید کپی ها را بر اساس ترتیب صفحه مرتب کنید .

صفحه آرایی کوچک شده

می توانید چندین سند را کوچک کنید تا بتوانید آنها را در یک صفحه کپی کنید .

کپی کردن کارت شناسایی

می توانید دو طرف کارت را روی یک طرف کاغذ کپی کنید .

نمابر

ارسال یک سند به طور مستقیم از طریق رایانه (( فکس از طریق رایانه ) PC FAX ) علاوه بر ارسال و دریافت عادی فاکس ها ، می توانید از (فاکس از طریق رایانه ) استفاده کنید .

ارسال

می توانید مقصدهای فاکس را در دفترچه آدرس خود ثبت کنید . می توانید از طریق روش های مختلف این مقصدها را تعیین کنید با این کار می توانید سریع و راحت اسناد خود را ارسال نمایید .

جستجوی مقصد

دکمه های تک لمسی

شماره گیر کد گزاری شده

گروه مقصد

تعیین از طریق تاریخچه ارسال

پخش ترتیبی

دریافت

دریافت در حافظه

می توانید اسناد دریافت شده را در حافظه ذخیره کنید .می توانید اسناد ذخیره شده را در هر زمانی ذخیره کنید و اگر به آنها نیازی ندارید می توانید آنها را حذف کنید .

دریافت از راه دور 

اگر یک تلفن جارجی وصل است می توانید با شماره گیری شماره شناسه برای دریافت فاکس  توسط دکمه های شماره گیر تلفن در طول تماس تلفنی فورا حالت دریافت فاکس را تغییر دهید .

چاپ 

چاپ در سایز بزرگتر / کوچکتر

چاپ دورو

صفحه آرایی کوچک شده

می توانید چندین سند را کوچک کنید تا بتوانید آنها را در یک صفحه چاپ کنید .

چاپ دفترچه

چاپ پوستر

چاپ همراه با سایه

نمایش پیش نمایش قبل از چاپ

انتخاب یک نمایه

تنظیمات شبکه

بعضی از این پرینترها دارای یک رابط شبکه هستند که می توانید به راحتی محیط شبکه را ایجاد کنید می توانید با استفاده از ( فاکس از طریق رایانه ) PC FAX و اسکن شبکه از همه رایانه هایی که به دستگاه متصل هستند سند را چاپ کنید . دستگاه افزایش بازده کار به عنوان یک دستگاه مشترک در محل کار را پشتیبانی می کند .

اسکن

ذخیره اسناد با استفاده از صفحه کنترل دستگاه

ذخیره اسناد با استفاده از عملیات ها از رایانه

اسکن کردن از طریق یک برنامه

اسکن با WIA Driver

Remote UL (واسطه کاربر از راه دور )

می توانید از وضعیت دستگاه در رایانه های روی شبکه آگاه شوید . می توانید از طریق شبکه به دستگاه دسترسی پیدا کرده و کارهای خود را مدیریت کنید یا تنظیمات مختلف را مشخص نمایید .