قابلیت Airprint در پرینترها

اپل از قابلیت airprint که یک تکنولوژی چاپ بی سیم است برای چاپ آسان از دستگاه های مک ، ایفون ، اپل یا ایپاد مورد استفاده قرار می گیرد . این تکنولوژی در ابتدای سال 2010 در گوشی های هوشمند عرضه شد و در ابتدا تنها بر روی تعداد انگشت شماری از پرینترها کار می کرد . این قابلیت به سرعت یک انتخاب اصلی برای تمام دستگاه های اپل شد و امروزه با هزاران پرینتر کار می کند . 

چرا از Airprint استفاده می کنید ؟

AirPrint یک راه حل ساده را برای چاپ به کاربرانش ارائه می دهد . به جای دانلود خاص برای چاپ قابلیت Airprint بلافاصله شروع به کار می کند تا زمانی که دستگاه اپل و چاپگر شما در همان شبکه هستند ، چاپگر شما بصورت خودکار به عنوان یک گزینه ی چاپ در دستگاه شما قرار دارد . تقریبا تمام پرینترهای جدید از Airprint پشتیبانی می کنند . در ادامه به بررسی چندین مدل پرینتر با قابلیت Airprint می پردازیم . 

 

پرینتردارای یک گزینه جامع برای چاپ در منزل است که قادر است تا تمامی عملکرد های پرینت ، کپی ، اسکن و فکس را با سرعت 8.5 برگ در دقیقه پیش ببرد . این پرینتر مناسب برای مصرف کنندگانی است که به دنبال صرفه جویی در مصرف کاغذ هستند . پرینتر با دارا بودن امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک به کاربرانش اجازه می دهد تا کاملا سریع و دقیق در هزینه ها و زمانشان صرفه جویی کنند . این پرینتر اچ پی به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند از برنامه های اجتماعی همانند instagram نیز مطالب و تصاویر دلخواهشان را پرینت بگیرند . پرینتردارای یک سینی ورودی کاغذ با ظرفیت 100 برگ می باشد . این چاپگر جوهری اچ پی از کارتریج جوهری استفاده می کند که به کاربرانش اجازه می دهد تا با تعویض کارتریج های استاندارد با کارتریج های ظرفیت بالا تعداد بیشتری پرینت با هزینه ی مناسب بگیرند . 

 

پرینتر از ارزان قیمت ترین پرینترهای مناسب برای دفاتر خانگی است . این پرینتر یک صفحه نمایش لمسی 2.65 اینچی دارد که به کاربران سهولت در پیش بردن کارها را ارائه می کند . این چندکاره ی اچ پی به کاربرانش این امکان را می دهد تا با استفاده از قابلیت Airprint برای چاپ بی سیم استفاده کنند . سرعت چاپی 20 برگ در دقیقه ای پرینتر به کاربرانش اجازه می دهد تا سریع تر از قبل کارها را پیش ببرند . علاوه بر این یک فیدر سند اتوماتیک با ظرفیت 50 برگ به همراه سینی ورودی 250 برگی این چاپگر به کاربران اجازه می دهد تا بدون وقفه کارهایشان را پیش ببرند . وجود ویژگی های بروز برای حفظ حریم خصوصی در اینچاپگر نیز بسیار قابل قبول واقع شده است . 

 

کاربران با نیاز های چاپی بالا بهترین انتخاب برایشان پرینتر با مخزن جوهر بی نظیر است که این امکان را به کاربران می دهد تا هزاران برگ را به سادگی پرینت بگیرند . با این پرینتر اپسون می توانید تا 6500 برگ متن و 5200 صفحه رنگی را پرینت بگیرید . با قابلیت Airprint این چاپگر می توانید سریع پرینت هایتان را از دستگاه های همراهتان بدست آورید . سرعت چاپ 10.5 برگ در دقیقه ای این پرینتر نیز به کاربران اجازه می دهد تا سریع کارهایشان را پیش ببرند . 

 

پرینتر برادر پرینتری کامل برای هر کسب و کار کوچکی است که به دنبال یک چاپگر کارآمد لیزری سیاه سفید است . این پرینتر برادر دارای سرعت چاپ 36 برگ در دقیقه است همچنین دارای یک اسکنر مسطح نیز برای سهولت انجام کارهایتان می باشد . این پرینتر برادر دارای ظرفیت ورودی 250 برگ می باشد و قابلیت پرینت پشت و روی اتوماتیک را نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد . این پرینتر گزینه های مختلف چاپ بی سیم را نیز برای کاربرانش در دسترس قرار می دهد از جمله Airprint ، Dropbox و Google Drive . این پرینتر از کارتریج بهره می برد .

 

پرینتر  یک پرینتر لیزری با امکان انجام پرینت ، کپی و اسکن می باشد که برای کسب و کارهای کوچک ساخته شده است . این چاپگر به تولید اسناد و تصاویر با کیفیت بی نظیر می پردازد . سازگاری با برنامه ها مختلف ذخیره سازی بیسیم و مبتنی بر ابر به شما این امکان را می دهد تا تمام اسناد مورد علاقه خود ر ا در هر کجا که بخواهید ذخیره کنید . کاربران گوشی های هوشمند می توانند با Airptint , Google cloud , Brother iprint & Scan چاپ کنند . با استفاده از صفحه نمایش 4.3 اینچی تعبیه شده بر روی این چاپگر می توانید ساده تر ازگذشته کارهایتان را پیش ببرید . کارتریج به کاربران اجازه می دهد تا چاپ هایی با کیفیت را بدست آورند .