تکنولوژی SuperColor در پروژکتورها

در حالی که بیش از 25 سال از تاسیس شرکت ویوسونیک می گذرد اما همچنان مهندسان و متخصصان شرکت به طور پیوسته به یکپارچه سازی سیستم های مکانیکی ، سخت افزاری و نرم افزاری می باشند تا با بهره گیری از قابلیت های حرفه ای ، تحقیق و توسعه حرفه ای با کیفیت بالا و همچنین توسعه و تولید محصولات نوآورانهبتوانند نیاز های سخت افزاری مشتریان را رفع نمایند. خط کامل محصولات viewsonic شامل مانیتور های LED ، مانیتورهای لمسی ، مانیتورهای لمسی هوشمند و پروژکتورهایی مناسب با هرکسب وکار و محیط آموزشی است . 

پروژکتور های viewsonic با تکنولوژی منحصربه فرد supercolor مجهز به طراحی اختصاصی برای چرخش رنگ و قابلیت کنترل رنگ ها و لامپ ها برای ارائه تصاویری با کیفیت دیجیتالی عالی می باشند . علاوه بر این Viewsonic قابلیت های قابل توجهی را برای پوشش رنگ پویا همراه با افزایش 5 درصدی بهره وری می شود تا بهترین رنگ و کیفیت را نشان دهد . 

با استفاده از محتوای چند رسانه ای پروژکتورهای Viewsonic بیشتر برای استفاده در کسب و کارهای شرکتی و سرگرمی های خانگی می باشد . نیاز های کاری هر دفتر کار و خانه ای را می توان از طریق یک چرخ رنگی پروژکتور که در ان نسبت رنگ قرمز ، سبز ، آبی ، زرد و سفید همراه با نوردهی عالی بر طرف می شودرا رفع کرد . 

تکنولوژی SuperColor LightStream طراحی چرخ رنگی منحصر به فرد برای رنگ های واقعی می باشد . این تکنولوژی راه حلی نوآورانه برای به اشتراک گذاشتن رنگ واقعی زندگی است . 

تکنولوژی supercolor توانایی تولید رنگ های بهتر را برای کاربرانش فراهم می کند که به طور مرتب دقیق ترین رنگ ها را در هر منطقه از صفحه نمایش نشان می دهد . یک محدوده بزرگ خاکستری ، کاربران را قادر می سازد که بافت های بیشتری در تصاویر تیره تر را مشاهده کنند . این ویژگی همچنین اجازه می دهد تا جزئیات روشن با کمترین افت کیفیت نمایش داده شوند . 

علاوه بر این تنظیمات خودکار به طور قابل توجهی در ارائه ی جزئیات روشن تصاویر کیفیت رنگ را بهبود می بخشد . با توجه به ارائه ی جزئیات بیشتر در تصاویر روشن سفید ، خستگی چشم از مشاهده طولانی مدت تصاویر نیز کاهش می یابد . 

تکنولوژی SuperColor در پروژکتور های Viewsonic موجب تولید تصاویری زیبا و تکنولوژی SonicExpert برای تولید صداهای فوق العاده واضح ارائه شده است . تکنولوژی SuperColor منحصر به فرد ارائه شده ، طیف گسترده ای از رنگ را برای تولید تصاویر زیبا در تقریبا هر محیط مهیا می سازد .