نقد و بررسی اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300

عکس های کاغذی خود را دوباره به زندگی برگردانید . آیا تا کنون از یک رویداد در زندگی خود با نگاهی به یک عکس قدیمی یاد کرده اید ؟ شما هرگز دوست ندارید این خاطرات از بین بروند این لحظات مهم هستند . 

با انتخاب و خرید اسکنر عکس پلاستک می توانید تبدیل تصاویر عکس را به فایل های دیجیتال سریع و آسان انجام دهید . اسکنر عکس پلاستک از جمله اسکنر های سریع کمپانی پلاستک است و قادر است تا با سرعتی معادل اسکن یک عکس 6 در 4 در 2 ثانیه امور اسکن را برایتان پیش ببرد . سرعت اسکن روزانه اسکنر عکس پلاستک در حدود 1000 اسکن می باشد . 

قابلیت اسکن خودکار توسط اسکنر عکس پلاستک نیز از جمله دیگر قابلیت هایی است که بر روی اسکنر عکس پلاستک قرار داده شده است و در نتیجه اش اسکنر می تواند به صورت خودکار شروع به اسکن کند .

با اسکنر عکس پلاستک می توانید کارت ها ، کاغذ های معمولی تا حداکثر سایز 4 ، نامه ها و اسناد و عکس را به سادگی با سرعت و کیفیت بالا اسکن کنید . 

اسکنر عکس پلاستک همچنین در دسته اسکنر های اسناد نیز قرار دارد بنابراین شما می توانید رسید ها ، نامه ها و یا هر اسنادی که می خواهید را برای ذخیره یا اشتراک گذاری با خانواده و دوستان خود در محل کارتان اسکن کنید . 

کارکردن و استفاده از اسکنر عکس پلاستک امری بسیار ساده است اما اسکنر عکس پلاستک حاوی فناوری های پیشرفته تصویربردای نیز می باشد که اطمینان می دهد که تصاویر اسکن شده شما بهتر از تصاویر اصلی می باشند . 

از جمله ویژگی های کلیدی اسکنر عکس پلاستک می تواینم به :

- اسکن خودکار و پردازش مستمر

- دارای رابط کاربری بصری

- پشتیبانی از ویندوز و سیستم عامل مک

- دارای ابزرا های تنظیم خودکار و پیشرفته تصویر

- امکان اسکن و ارسال به فیس بوک ، گوگل درایو ، فیلکر ، توییتر و ایمیل و دراپ باکس

- امکان شروع اسکن خودکار ، به روز رسانی خودکار نرم افزار ها و گزنه های ذخیره خودکار اسکن ها

اسکنر عکس پلاستک به سادگی قابل حمل است ، بنابراین شما می توانید در خانه دوستان و اقوام و یا هرکجای دیگر اسکن کنید .