آموزش نصب کارتریج جوهری HP 902

سری کارتریج را می توان از جدیدترین کارتریج های شرکت اچ پی بدانیم. این سری کارتریج به آرامی رو به رشد است در حال حاظر در پنج مدل از پرینترهای اچ پی officejet pro کار میکند. این کارتریج یک گزینه عالی برای مصرف کنندگان خانگی و کوچک است. ارائه متن با کیفیت بالا و چاپ رنگی با کیفیت و کامل بر روی انواع مختلفی از کاغذها و اندازه ها می شود.

چه چاپگرهایی از کارتریج استفاده می کنند؟

همه پرینترهایی که با این کارتریج کار می کنند برای دفاتر کاری کوچک  یا خانه ساخته شده اند.هر کدام از این چاپگرها از ویژگی های چاپ ، اسکن ، کپی و فکس و حتی امکان اتصال بی سیم بهره برده اند. نصب و راه اندازی این پرینترها بسیار ساده است و در چند مرحله ساده صورت می گیرد . در زیر یک لیست از پرینترهای سازگار با این کارتریج اچ پی را معرفی می کنیم.

 

مشخصات فنی

سری کارتریج دارای چهار کارتریج رنگی جداگانه است. هر کدام از این چهار کارتریج با عملکردهای استاندارد و عملکردهای ظرفیت بالا XL به بازار عرضه شده اند و کاربران می توانند چاپ هایی با کیفیت بالا به دست بیاورند. کارتریج با عملکرد استاندارد گزینه ای است که برای کاربرانی که تنها گاهی اوقات پرینت می گیرند پیشنهاد می شود. برای مصرف کنندگانی که به صورت منظم پرینت می گیرند عملکرد کارتریج بالا توصیه می گردد. چرا که با هزینه ای مناسب چاپ هایی دو برابر بیشتر بدست خواهید آورد.

کارتریج در حالت استاندارد می تواند تقریبا 300 برگ را چاپ کند . با کارتریج جوهری مشکی  و با کارتریج جوهری رنگی خود در حالت استاندارد می تواند تقریبا 315 برگ را به چاپ برساند. اما در حالتی که کارتریج های ظرفیت بالا یا hp 902 xl را تهیه کنید با کارتریج جوهری رنگی و مشکی می توانید تا 825 برگ را به سادگی پرینت بگیرید.

تعویض و جایگزینی کارتریج های به سادگی صورت می گیرد . کاربران تنها کاری که لازم است انجام دهند این است که درب پرینتر را باز کرده تا به قطعات داخلی چاپگرشان دسترسی پیدا کنند ، سپس کارتریج های خالی یا معیوب را خارج کرده و سپس به آرامی کارتریج های جدید را جایگذاری کنید. تمام مراحل بالا را لازم است تا به آرامی و بدون هیچ فشار اضافه انجام دهید تا از بروز و ایجاد آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.