نقد و بررسی چاپگر canon mg7520

پرینتری فوق العاده و مقرون بصرفه برای چاپ عکس ها 

میتوان به طور قطع گفت که پرینتر پرینتری ایده آل برای عکاسان و صاحبان کسب و کارهای کوچک است که می خواهند اسناد و تصاویرشان را با کیفیت بالا به چاپ برسانند .

از جمله مزایای پرینتر  می توانیم به :

-کیفیت چاپ عالی 

-هزینه های مناسب خرید و نگهداری 

-امکان اتصال بصورت بی سیم

 

از معایب پرینتر می توانیم به :

-سرعت چاپ کم

-نگهداری کم کاغذ در سینی کاغذ

 

پرینتر کنون  از جمله پرینتر های چند کاره است که می توان گفت انتخاب مناسب و ایده آل برای عکاسان و کسانی است که میخواهند تصاویر و اسناد با کیفیت بالا را به چاپ برسانند .

رزولوشن یا کیفیت چاپ این پرینتر کنون در حدود 9600*2400 نقطه در اینچ (dpi) برای چاپ هر دو نوع اسناد سیاه سفید و رنگی و 4800*2400 نقطه در اینچ برای رزولوشن اسکن این چاپگر جدید می باشد .

همچون پرینتر های سری قدیمی و مشابه پرینتر نیز از سیستم تانک و جوهر شش رنگ بهره برده است که از رنگ های بیشتری برای چاپ های دقیق تر ساخته شده است . پرینتربا دارا بودن قابلیت ها و ویژگی های خاص و کاربردی هزینه های چاپی را برای کاربرانش کاهش می دهد . سیستم طراحی شده برای کاتریج های جوهری این پرینتر کنون به گونه ای است که در صورت تمام شدن یکی از جوهر ها تنها لازم است تا شما همان یک کاتریج را تعویض کنید و نیاز به تعویض کلی ندارید .

پرینتر از طراحی جمع و جور و کوچکی ساخته شده که به کاربرانش اجازه می دهد تا در هر کجای جهان دفترکار یا شرکت های کوچک و منزلشان بتوانند این چاپگر را قرار دهند و بدون اشغال فضای اضافی کار های چاپی را پیش ببرند .

صفحه نمایش 3.5 اینچی LCD تعبیه شده بر روی پرینتر کانن به کاربرانش اجازه می دهد تا سریع تر و ساده تر و با کمترین میزان خطا کارهای چاپی را پیش ببرند . با برنامه های مخصوص چاپ CANON می توانید به صورت مستقیم از گوشی های همراه خود پرینت بگیرید .

امکانات چاپی دیگر از جمله امکان داپلکس تعبیه شده برروی پرینتر به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی در هزینه هایشان صرفه جویی کنند و بتوانند به حفظ محیط زیست نیز کمک کنند . 

دو سینی جداگانه بر روی پرینتر برای بارگذاری کاغذ تعبیه شده است که به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی دو سایز مختلف کاغذ را در پرینتر بارگذاری کنند و چاپ هایی با اندازه جداگانه را بدست آورند.

ویژگی بسیار کار آمد دیگر که بر روی پرینتر کنون تعبیه شده امکان روشن شدن اتوماتیک است که به کاربرانش اجازه می دهد تا از زمان خاموش بودن پرینتر به سرعت بتوانند شروع به کار کنند . این ویژگی تنها به صرفه جویی در هزینه ها کمک نمی کند بلکه به کاهش زمان انتظار در کنار پرینتر نیز کمک می کند .