نقد و بررسی پرینتر داپلکس brother l2300d

پرینتر تک کاره لیزری سیاه سفید brother l2300d از سری پرینترهای سرعت بالا و کاملا مقرون به صرفه است که علاوه بر داشتن ویژگی ها و قابلیت های مقرون بصرفه به کاربرانش هزینه هایی در پایین ترین سطح ممکن برای نگهداری را ارائه میکند .

مزایای پرینتر brother l2300d

امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک

سرعت بالای چاپ

چاپ هایی با صدای کم

هزینه خرید و نگهداری کم

معایب پرینتر brother l2300d

نداشتن امکان پرینت از دستگاه های موبایل

نداشتن امکان اتصال وایرلس یا بیسیم

نداشتن امکان اتصال شبکه

پرینتر برادر مدل brother l2300d از سری پرینتر های لیزری مشکی تک کاره است که با ابعادی جمع و جور و کاملا کارآمد ارائه شده است . با امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک تعبیه شده بر روی پرینتر brother کاربران می توانند به سادگی در هزینه هایشان صرفه جویی کنند و چاپ هایی با سرعت بالاتر نسبت به گذشته را بدست آورند .

پرینتر برادر l2300d با سرعت چاپ 26 برگ در دقیقه کارهای چاپی را پیش می برد . این چاپگر دارای حافظه ی رم هشت مگابایتی است و اسناد را با کیفیت 2400*600 نقطه در اینچ (dpi) برایتان پیش می برد . ظرفیت سینی کاغذ این پرینتر لیزری brother در حدود 250 برگ است که هرگونه مکث و اتلاف وقتی را برای کاربرانش از بین می برد .

تنها راه اتصال با پرینتر brother l2300d از طریق پرت USB است و کاربران هیچ انتخاب دیگری ندارند . تنها چیزی که کاربران برای اتصال به پرینتر l2300d نیاز دارند کابل USB است .

بعد از نصب درایور پرینتر ، گزینه های مختلف چاپ از جمله امکان پرینت در حالت صرفه جویی در مصرف تونر ، امکان استفاده از رنج بالایی از  کاغذها ، امکان تنظیم کیفیت چاپ و امکان چاپ پشت و روی اتوماتیک برایتان در دسترس است .

شاید سرعت بالا در تمام کسب و کارها معنا نداشته باشد  وکیفیت چاپ نیز از اهمیت بالایی برخوردار باشد . می توانید این اطمینان را داشته باشید که پرینتر brother l2300d بالاترین کیفیت را در چاپ ها به شما ارائه می کند . اسناد با نوشته های کاملا مشکی و دقیق را با این پرینتر برادر بدست خواهید آورد . درام یونیت این چاپگر قادر است تا 12000 برگ را به چاپ برساند .