مشخصات دیتا پروژکتور LG ph30jg

نسخه جدید ویدئوپروژکتورهای lg که با عنوان minibeam projector نامگذاری شده اند به زودی به بازار عرضه می شوند .

سری جدید ویدئوروژکتورهای مل قادرند تا بهترین تصاویر را بر روی هر سطح مسطحی به نمایش در یاورند ، به نمایش در ـوردن یک تصویر بزرگ اما واضح با وضوح 720 پیکسل .حتی تصاویر نمایش داده شده تا 100 اینچ با جزئیات دقیق و طبیعی با متن روشن و بدون هیچ درخشش حواس پرت کننده ای نمایش داده می شوند .

تا 4 ساعت زندگی

به لطف باتری ساخته شده در این پروژکتور نیازی نیست از سیم های برق یا مبدل های سنگین استفاده کنید . از حدود 4 ساعت استفاده در هر بار شارژ لذت ببرید . پروژکتور را در هر جایی و در هر زمانی در نظر بگیرید . پایه تعبیه شده برای این پروژکتور این امکان را برای شما فراهم می آورد .

دارای عملکرد mirroring بی سیم است ، که آن را به یک گوشی هوشمند یا یک لوح دسترسی به محتوا برای تصاویر متصل می کند ، همچنین می تواند فیلم ها ، تصاویر ، موسیقی و حتی اسناد دفتری را نیز با درایوهای usb به نمایش بگذارد .

منبع نور قوی در پروژکتور ، رنگ های طبیعی و غنی را نمایش می دهد . لامپ این دستگاه تا حدود 30000 ساعت عمر دارد و این به این معنی است که اگر پروژکتور به مدت 8 ساعت در روز استفاده شود تا 10 سال دیگر نیازی به تعویض لامپ نخواهید داشت .

یک صدای بلند با تجربه مشاهده در مقیاس بزرگ . جریان wirelessly ، مستقیما از پروژکتور به یک سیستم صوتی سازگار با بلوتوث مانند speakers قابل حمل ، هدفون و یا bars صوتی این امکان را برای شما فراهم می آورد . 

پرت usb type-c امکان نمایش تصاویر از لپ تاپ ، تبلت و یا گوشی های هوشمند را برایتان امکان پذیر می کند . علاوه بر این می توانید از این کابل به عنوان شارژر نیز استفاده کنید .