دلایل خرید پرینتر رنگی جدید hp m454dn

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP Pro M454dNیکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت HP می باشد که برای استفاده در ادارات و شرکت های کوچک  طراحی و روانه بازار شده است. این پرینتر اداری در دسته پرینتر های لیزری جای دارد و از قابلیت پرینت سیاه و سفید و رنگی در هر دو حالت یک رو و دو رو برخوردار است. از جمله ویژگی های این پرینتر تک کاره HP Pro M454dN باید به صفحه نمایش لمسی و تمام رنگی و سازگاری با تونر کارتریج های با کیفیت اشاره کرد .
این دستگاه تک کاره لیزری Pro M454dN توان انجام حداکثر ۵۰ هزار پرینت در ماه را دارد و برای مصارف اداری و روزمره گزینه قابل اعتنایی است. البته توصیه شده تا از این پرینتر لیزری رنگی برای انجام ۷۵۰ تا ۴۰۰۰ پرینت در طول ماه استفاده شود تا طول عمر دستگاه افزایش یابد و از کیفیت عملکرد آن به مرور زمان کم نشود.
رزولوشن این پرینتر لیزری HP Pro M454dNبرابر با ۶۰۰ * ۶۰۰ dpi است که باعث می شود تا کیفیت و میزان خوانایی تصاویر و متون چاپ شده با آن قابل قبول باشد. در این پرینتر تک کاره لیزری از تکنولوژی مخصوص شرکت اچ پی برای بهبود کیفیت رنگ ها و کالیبره کردن آنها بهره برده شده و به همین دلیل می توان بر روی چاپ رنگی  آن حساب باز کرد.

 

HP M454dn LaserJet Pro Color Laser Printer - Office Depot