بررسی پرینتر اچ پی 227fdw

پرینتر پرینتر لیزری سریع و چند منظوره برای استفاده در دفاتر کاری خانه و شرکت ها می باشد.
هیچ موردی از مزایای رایج برای پرینتر وجود ندارد اما این پرینتر اچ پی یک چاپگر لیزری با سرعت پرینت بالاست که در بسیاری از دفاتر کاری کوچک و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.
پرینتر را میتوانید بین 5 کاربر به اشتراک بگزارید . میتوانید این پرینتر را از سایت اچ پی به صورت مستقیم خریداری کنید.
اگر بخواهید میتوانید چاپگر لیزری ارزان تر و تک کاره مانند مدل 2835dw سامسونگ را بخرید اما پرینتر یک چاپگر چند منظوره است که میتواند تمام امور اسکن , کپی و فکس را همراه با یک فیدر خودکار انجام دهد.
پرینتر اچ پی دارای گزینه های اتصالی مفید و کامل است که می تواند به تمامی دستگاه های موجود در دفتر کارتان وصل شود و کارهایتان را پیش ببرد.
متاسفانه راهنمای Quickstart ارائه شده توسط کمپانی hp به کار و مفید نیست به خصوص به این دلیل که لینک آن به سایت پشتی بانی hp کمک میکند.
طراحی چاپگر بسیار ساده است و کاربران درهر زمینه ای و با هر دانش می توانند به سادگی با پیرینتر کار کنند. 
پیش برد سریع کار ها توسط این چاپگر hp به دلیل وجود یک فیدر اتوماتیک است که با ظرفیت بالا برروی چاپگر نصب شده است. 
در حقیقت پیرینتر تنها حدود 16 اینچ یا 405 میلی متر پهنا دارد و فضا اشغال میکند بنابراین کاربران می توانند در خر محیط این چاپگر را قرار دهند و بدون اشغال فضای اضافی کار هایشان را پیش ببرند.
همچنین چاپگر با دارا بودن سطح رزولیشن یا کیفیت 1200×1200 نقطه در اینچ ، در تمامی امور چاپی کیفیت بی نظیر را به کاربران ارائه میدهد. بنابراین شما می توانید اسناد رنگی را به سادگی و کیفیت بی نظیر اسکن کنید و فایل ها را در رایانه ی خود ذخیره کنید .
از جمله امکانات اتصالی پیرینتر میتوان به امکانات اتصال از طریق wifi ، اینترنت و usrs اشاره کنیم همچنین این چاپگر میتواند از تمامی دستگاه های آیفون با پشتیبانی از Airpirnt پیرینت بگیرند علاوه بر این کاربران میتوانند با استفاده از برنامه ی e pirint از تمامی دستگاه های اندروید پیرینت بگیرند.
سینی کاغذ ورودی با ظرفیت 250 برگ A6 بر روی این پیرینتر وجود دارد که برای تمامی دفاتر کاری کوچک اندازه ی مناسب است و سینی ورودی کاغذ دوم این چاپگر نیز دارای ضرفیت 10 برگ است که از چاپ برروی پاکت نامه و یا دیگر کاغذ های خاص پشتی بانی میکند .
همچنین یک میزر خودکار یا همان کاغذ کشل اتوماتیک با ضرفیت ۳۵ برگ برروی پیرینتروجود دارد که پیشبرد کار هارا سریع تر میکند به نظر میرسد که مدل بدون فکس نیز در بازار موجود است بنابراین اگر در کار هایتان به فکس نیاز ندارید میتوانید مدل ساده تر را انتخاب کنید .
کمپانی hp برای پیرینتر سرعت ۳۰ برگ در دقیقه را ارائه کرده است. ‌
کیفیت چاپ این چاپگر لیزری hp بسیار عالی است و قادر است متن هایی با کیفیت بالا و کاملا دقیق را ارائه دهد .
کارتیج تونر استاندارد پیرینتر در حدود 1600 برگ را به چاپ میرساند. اما شما میتوانید یک کاتریج ظرفیت بالا را با هزینه ی مناسب تر خریداری کنید و دو برابر کاتریج استاندارد ینی در حدود 3500 برگ را به سادگی به چاپ میرسانیم. با این حال توجه داشته باشید که پس از چاپ هر ۲۳۰۰۰ هزار برگ باید درام کاتریج را نیز تعویض کنید. 
نمیتوان کیفیت که پیرینتر لیزری ارزان ترین چاپگر لیزری موجود در بازار است اما ویژپی های کاربردی اش تز جمله در سرعت بالا و امکانات اتصالی کامل باعث شد تا این چاپگر لیزری اچ پی اتخابی عالی برای دفاتر کاری کوچک باشد که نیاز به تولید زیادی از اسناد با کیفیت بالا در طول روز دارند.