بررسی اسکنر پرفروش اپسون V19

اسکنر  با ابعاد 105*909*1404 اینچ و وزن تنها 3 پوند و 6 اونس می باشد . تنظیمات و اتصال آسان با کابل USB برایتان به سادگی انجام می شود . با طراحی فوق العاده  این اسکنر شما می توانید به سادگی در فضای کاری خود صرفه جویی کنید و در هر کجای میز کارتان که می خواهید اسکنر را جای دهید . با این اسکنر شما قادر خواهید بود تا هر دو موارد اسکن تصاویر و اسنادتان را تنها در مرحله ای ساده پیش ببرید . 

اسکنر  مانند دیگر اسکنر های هم رده ی خود بسیار کم هزینه بوده ونیاز کاربران به نصب هر گونه برنامه دیگر را از بین می برد . دانلود رایگان برنامه ها به شما این امکان را می دهد تا به سازماندهی ، ویرایش ، مدیریت اسناد و فایل های اسکن شده خود به سادگی بپردازید . 

اسکنر  با مجهز بودن به برنامه های TWAIN وWIA به کاربران خود اجازه اسکن مستقیم از هر ویندوزی با یک دستور اسکن را می دهد به علاوه امکان اسکن آسان تصاویر ، ویرایش وارسال اسکن ها به یک مقصد مشخص را می دهد .

نرم افزار های جدید وپیشرفته موجود در اسکنر اسناد اسکن شده را به کامپیوتر تان ارسال می کند بنابراین شما قادر هستید تا قیل از پرینت گرفتن تصاویر تان را مشاهده و ویرایش  کنید . نرم افزار EASY PHOTO SCAN موجود نیز اینچنین است و به شما اجازه می دهد تا تصاویر اسکن شده خود را قبل از ارسال به مقصدی دیگر ببینید و ویرایش کنید . ویژگی های موجود در این اسکنر موجب شده شما بتوانید تجربه ای از یک اسکن واقعی را داشته باشید و اسکن هایی با کیفیت چشم گیر وعالی به دست آورید . امکان ذخیره اسناد و تصاویر اسکن شده بر روی مقصدی انتخابی به شما اجازه ذخیره فایل ها را بر روی دیسک ، ارسال به ایمیل ، ارسال به فایل های شبکه ،ارسال به یک لیست کوتاه از وب سایت های موجود از جمله PICASSA , FACEBOOK , EVERNOTE و  SUGARSYNC را می دهد . 

اسکن کردن امری بسیار ساده است . در جلوی اسکنر چهار دکمه تعبیه شده است . دکمه های موجود به شما امکان اسکن به صورت فرمت PDF ، کپی و ویرایش تصاویر را به سادگی می دهد نگران نباشید ، نرم افزار های مناسب به سادگی نصب می شود . 

همانطور که نرم افزار اسکن برای بسیار ی از اسکنر های امروزی تعبیه شده است ، برای این اسکنر نیز وجود داری و امکان حالت های مختلف اسکن را می دهد . به طور پیش فرض  پس از نصب به صورت کاملا اتوماتیک ، تجزیه و تحلیل تصاویر و اسناد را انجام می دهد . همچنین یک حالت پیشرفته که به شما امکان مقدار زیادی از کنترل را در انجام کارها را می دهد که این حالت احتمال به وجود آمدن اشکال در کارهایتان تا اندازه ی چشم گیری کاهش میابد . 

حالت پیش فرض تنظیمات اسکنر اغلب اسکن هایی به اندازه کافی مناسب را به شما می دهد . با این حال ، شما باید تعغیر به حالت های دیگر را برای استفاده از دیگر  ویژگی های اسکنر را نیز یاد بگیرید . برای مثال ، گزینه باز گرداندن رنگ این کار یک گزینه عالی برای بهبود رنگ های قدیمی است . اما شما باید این تنظیم را به صورت دستی انجام دهید . کیفیت تصویر ارائه شده توسط این اسکنر بسیار عالی است اما برای به دست آوردن یک اسکن با رنگ و جزئیات دقیق نیز باید تنظیمات خاص را انجام دهید . از آن جا که یک اسکنر مسطع بدون کاغذ کش اتوماتیک یا همان ADF مانند اسکنر CANON 210 CANON 120 برای کارهای اداری طراحی نشده است ، اما با این حال می توانید کارهای اسکن دفتر کارتان را کاملا هدایت کند و پیش ببرد . مهم تر از این ، اسکنر V19 EPSON با امکان تبدیل اسناد اسکن شده به فایل های PDF قابل جستجو به شما این امکان را می دهد  تا به سادگی از میان فایل هایتان سند مورد نظرتان را به سادگی پیدا کنید و این گزینه باعث شده تا این اسکنر بهترین انتخاب برای دفتر کاری شما می باشد .