آموزش پرینت از موبایل با چندکاره رنگی HP M277

گزینه های چاپ همراه آسان 

کسب و کار همراه شماست بنابراین باید کمک به پیشرفت آن بکنید . در بلاترین رتبه بندی کسب و کارتان قرار بگیرید فرقی نمی کند شما در حال رفت و آمد هستید یا در دفتر کارخود نشسته اید . کمپانی اچ پی با امکان پرینت گرفتن از رنج بسیاری از دستگاه های همراه به شما اجازه می دهد تا تقریبا از هر جایی پرینت هایی امن را دریافت کنید . 

پرینت گرفتن از تلفن همراه بدون سیم 

پرینتر لیزررنگی اچ پی مدل به کاربرانش اجازه می دهد تا با امکان اتصال بی سیم از هر کجا که می خواهند از دستگاه های همراه هوشمند و تبلت خود پرینت هایشان را دریافت کنند . تنها کاری که لازم است انجام دهند این است که دکمه NFC را برروی موبایل یا تبلت خود لمس کنند ( کاربران دارای گوشی های اندروید این امکان را در دسترس دارند )

بدون نیاز به جستجو در یک لیست طولانی به سادگی اتصال شما برقرار می شود . به طور خودکار به نزدیکترین چاپگر بدون نیاز به دسترسی به شبکه متصل شوید . تنظیمات دسترسی امنیت و کاربران ، مانند تنظیم یک کلمه عبور یا رمز گذاری می تواند به سادگی با HP Web Jetadmin یا HP Embedded web server صورت گیرد . 

چاپ از انواع دستگاه های همراه 

کاربران می توانند به سادگی ، فایل ها ، ایمیل ها ، فایل های PDF و سایر فایل ها را به سادگی از آیفون و آیپاد خود یا هر گوشی هوشمند و تبلت باسیستم عامل های ios یا اندروید و حتی ویندوز 8 با این سری پرینتر های اچ پی ، پرینت هایشان را دریافت کنند . این کار نیاز به نصب و یا تنظیم برنامه خاصی ندارد . به سادگی محتوی مورد نظر خود را برای  چاپ آماده کنید و پیش نمایش آن را نیز مشاهده کنید . پرینتر را انتخاب کنید و پرینت هایتان را دریافت کنید . برای کاربرانی کخ گوشی تلفن همراه آن ها این گونه چاپ را پشتیبانی نمی کند ، اول باید HP eprint یا HP eprint Sftware را دانلود کنند . 

فعال کردن چاپ از موبایل در هر زمان و هر مکان 

حتی در زمان هایی که کاربران در حال حرکت .و سفر هستند ، پرینتر می تواند در دسترس و نزدیک آن ها باشد با HP eprint یا بیش از  30.000 برنامه عمومی پرینت ! این امکانات کابران را برای پرینت گرفتن از هر مکان و هر زمان توانمد می سارد . 

راه حل های چاپ از گوشی همراه با HP jetAdvantage 

نحوه چاپ از دستگاه های همراه را به گونه ای انتخاب کنید که با کسب و کار شما متناسب باشد . 

چاپ از طریق اتصال بیسیم یا wifi

این نوع چاپ ، گزینه ای ساده برای چاپ می باشد . 

- پرینت از طریق اتصال به شبکه ی بیسیم یا Wi-Fi

- امکان چاپ به صورت اتصال مستقیم به Wi-Fi یا از طریق NFC 

- بدون نیاز به دانلود یا نصب هر گونه برنامه خاص 

- پشتیبانی از دستگاه های جدید و موجود HP 

چاپ از طریق اچ پی HP ePrint 

راه حل سازمانی برای چاپ از طریق تلفن همراه به صورت توصیه شده با اچ پی eprint 

- مدیریت پیشرفته و ردیابی 

- یکپارچه بدون درز با راه حل های دیگر 

- چاپ از طریق ایمیل یا برنامه های مختلف 

- پشتیبانی از دستگاه های چند کاربره