آموزش نصب کارتریج HP 65 ink Cartridge

سری کارتریج  در حدود یک سال است که در بازار موجود است و روزانه محبوبیت بسیاری در بین مصرف کنندگان خانگی را به خود جلب می نماید. این کارتریج در تعدادی از چاپگرهای جوهرافشان با قیمت مناسب کار می کند و به طور مداوم کیفیت بی نظیری را در چاپ ها ارائه می دهد. هر دو کارتریج سیاه سفید و رنگی با دو عملکرد استاندارد و عملکرد ظرفیت بالا XL به فروش می رسند. اگر شما به صورت مرتب چاپ می کنید توصیه می کنیم با کارتریج های عملکرد بالا کار کنید زیرا از چندین کارتریج استاندارد استفاده می کند.

مشخصات فنی

کارتریج جوهری در رنگ سیاه وسفید و در حالت عملکرد استاندارد تقریبا 120 برگ چاپ می کند  و توسط جوهرهای رنگی تقریبا 100 برگ را به چاپ می رساند. این کارتریج جوهری در حالت ظرفیت بالا یا همان hp 65xl توسط کارتریج سیاه سفید و رنگی تا 300 برگ را چاپ می کند.

چاپگرهایی که از کارتریج hp 65 استفاده می کنند

در سال گذشته کمپانی hp نسخه چاپگر Deskjet خود را اصلاح کرد و نسل جدیدی از پرینترهای جمع وجور و کم هزینه را به کاربران ارائه داد. در این سری از چاپگرهای hp ویژگی های چاپ ، اسکن ، کپی و اتصال بی سیم تعبیه شده است و این سری را می توان انتخابی مناسب برای خانه ها یا دفاتر کوچک که به ندرت چاپ می کنند بدانیم. ممکن است بخواهید سری چاپگر دیگری مانند یکی از این پرینترهای کارآمد جوهری را در نظر بگیرید چرا که هزینه های کارتریج به سرعت رو به افزایش می روند. کمپانی hp اخیرا دو مدل جدید و را به بازار عرضه کرده است. در زیر لیست چاپگرهایی که با کارتریج کار می کنند را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

در هر دوره و با هر پرینتر که مشغول به پرینت گرفتن هستید می توانید با تعویض کارتریج جوهری استاندارد با کارتریج جوهری ظرفیت بالا به سادگی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. با پرداخت هزینه ای کمتر چاپ هایی بیشتر بگیرید.

نصب کارتریجامری بسیار ساده است. تنها لازم است تا درب پرینترتان را باز کنید تا بتوانید به اجزا و قطعات داخلی پرینترتان دسترسی پیدا کنید . بعد  از باز کردن درب پرینتر کارتریج ها را به آرامی و بدون هیچ فشاری خارج سازید و کارتریج نوی اچ پی خود را از جعبه خارج کرده و در محل خالی کارتریج قرار دهید. با یک فشار کوچک از قرار گرفتن کارتریج در جای خود اطمینان حاصل کنید  و سپس درب دستگاه را بسته و شروع به چاپ کنید.